MECI
30.08.17 | 1-a rundă | So-Ra Lee | Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-3 | Yeongwol | Hard |
STATISTICI MECI
So-Ra Lee | Ji-Hee Choi | |
Prima administrare % | 47/84 (56%) | 64/91 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/47 (57%) | 32/64 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/37 (51%) | 13/27 (48%) |
Break-ballurile câştigate | 6/13 (46%) | 5/10 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 46/91 (51%) | 38/84 (45%) |
Total puncte câştigate | 92/175 (53%) | 83/175 (47%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
So-Ra Lee vs. Ji-Hee Choi - meciuri reciproce
29.07.19 | Calificare | Ji-Hee Choi | So-Ra Lee | 6-4, 6-0 | detaliu meci | W25 Nonthaburi | Hard |
11.05.18 | Sfert de finală | Ji-Hee Choi | So-Ra Lee | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | Goyang | Hard |
30.08.17 | 1-a rundă | So-Ra Lee | Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | Yeongwol | Hard |
01.05.17 | 1-a rundă de calif. | So-Ra Lee | Ji-Hee Choi | 6-1, 4-6, 7-5 | detaliu meci | Gifu | Hard |
27.05.16 | Sfert de finală | Ji-Hee Choi | So-Ra Lee | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Incheon | Hard |
08.06.15 | Semifinală | So-Ra Lee | Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Goyang | Hard |
09.09.13 | a 2-a rundă | Ji-Hee Choi | So-Ra Lee | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Incheon | Hard |
So-Ra Lee form & Ji-Hee Choi form
So-Ra Lee - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.22 Semifinală | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.22 Sfert de finală | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 a 2-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
08.06.22 1-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Navi - Hard | ||||
29.12.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
27.12.21 Calificare | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
27.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
26.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Pune - Hard | ||||
21.12.21 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.12.21 Calificare | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
03.12.21 Sfert de finală | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.12.21 a 2-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.11.21 1-a rundă | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.21 a 2-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.21 1-a rundă | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Ji-Hee Choi - ultimele meciuri
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Dayeon Back | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-1, - Ji-Hee Choi - retragere | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Destanee Aiava | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Dami Lee | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Calificare | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Min Liu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Kyoto - Indoor Hard | ||||
22.12.22 a 2-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.12.22 1-a rundă | vs. Erika Sema | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Calgary - Indoor Hard | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Robin Montgomery | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.11.22 Calificare | vs. Martyna Ostrzygalo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
17.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
05.09.22 Calificare | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
26.08.22 Sfert de finală | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 2-6 | detaliu meci |