INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
So-Ra Lee vs. Susanne Celik - meciuri reciproce
06.04.16 | 1-a rundă | Susanne Celik | So-Ra Lee | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Changwon | Hard |
28.04.14 | 1-a rundă | So-Ra Lee | Susanne Celik | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Seoul | Hard |
So-Ra Lee form & Susanne Celik form
So-Ra Lee - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.22 1-a rundă | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.22 Semifinală | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.09.22 Sfert de finală | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 a 2-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
08.06.22 1-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Navi - Hard | ||||
29.12.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
27.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
27.12.21 Calificare | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
26.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Pune - Hard | ||||
21.12.21 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.12.21 Calificare | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
03.12.21 Sfert de finală | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.12.21 a 2-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.11.21 1-a rundă | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.21 a 2-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.10.21 1-a rundă | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Susanne Celik - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 Finală | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.03.20 Semifinală | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.20 Sfert de finală | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Szekesfehervar - Zgura | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
09.10.19 a 2-a rundă | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
14.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Hiroshima - Hard | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kyoto - Indoor Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
26.07.19 Sfert de finală | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
21.07.19 Finală | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.07.19 Semifinală | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - retragere | detaliu meci | |
19.07.19 Sfert de finală | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
09.07.19 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.19 1-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - retragere | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
21.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | detaliu meci |