MECI
14.05.19 | Calificare | Dabin Oh | Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | W25 Changwon | Hard |
STATISTICI MECI
Dabin Oh | Ayumi Koshiishi | |
Prima administrare % | 56/74 (76%) | 40/69 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/56 (63%) | 22/40 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/18 (22%) | 11/29 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 5/10 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/69 (52%) | 35/74 (47%) |
Total puncte câştigate | 75/143 (52%) | 68/143 (48%) |
Greșeli duble | 5 | 3 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Dabin Oh | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dabin Oh | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dabin Oh | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dabin Oh | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dabin Oh | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dabin Oh | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dabin Oh | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dabin Oh | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dabin Oh | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Dabin Oh | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3, 7-4, 7-5, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
Republica Koreea
02.06.94, 29 Vârsta
02.06.94, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Dabin Oh vs. Ayumi Koshiishi - meciuri reciproce
14.05.19 | Calificare | Dabin Oh | Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | W25 Changwon | Hard |
Dabin Oh form & Ayumi Koshiishi form
Dabin Oh - ultimele meciuri
W25 Incheon - Hard | ||||
06.06.22 Calificare | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | detaliu meci | |
05.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.18 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - retragere | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Gyeongsan - Hard | ||||
11.06.18 2-a rundă de calif. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Ayumi Koshiishi - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
19.11.23 Calificare | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detaliu meci |