MECI
11.06.19 | Calificare | Dabin Oh | Haine Ogata | 6-2, 6-4 | W15 Gimcheon | Hard |
STATISTICI MECI
Dabin Oh | Haine Ogata | |
Prima administrare % | 31/47 (66%) | 37/54 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/31 (68%) | 15/37 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/16 (44%) | 7/17 (41%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/54 (59%) | 19/47 (40%) |
Total puncte câştigate | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Greșeli duble | 7 | 2 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Dabin Oh | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dabin Oh | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dabin Oh | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dabin Oh | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Haine Ogata | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Dabin Oh | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Haine Ogata | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dabin Oh | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Haine Ogata | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dabin Oh | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dabin Oh | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Haine Ogata | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dabin Oh | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Republica Koreea
02.06.94, 29 Vârsta
02.06.94, 29 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Japonia
29.08.93, 30 Vârsta
28592 $
29.08.93, 30 Vârsta
28592 $
Dabin Oh vs. Haine Ogata - meciuri reciproce
11.06.19 | Calificare | Dabin Oh | Haine Ogata | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W15 Gimcheon | Hard |
Dabin Oh form & Haine Ogata form
Dabin Oh - ultimele meciuri
W25 Incheon - Hard | ||||
06.06.22 Calificare | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | detaliu meci | |
05.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.18 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - retragere | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Daegu - Hard | ||||
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Gyeongsan - Hard | ||||
11.06.18 2-a rundă de calif. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Haine Ogata - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - retragere | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wellington - Hard | ||||
14.12.23 Sfert de finală | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kyoto - Indoor Hard | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - retragere | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
17.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Singapore - Hard | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Naho Sato | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | detaliu meci |