MECI
08.12.19 | 1-a rundă de calif. | Stefana Lazar | Stefanie Auer | 6-2, 7-5 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Romania
11.02.02, 22 Vârsta
11.02.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
26.04.02, 22 Vârsta
26.04.02, 22 Vârsta
Stefana Lazar vs. Stefanie Auer - meciuri reciproce
15.11.22 | Calificare | Stefana Lazar | Stefanie Auer | 6-0, 7-64 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
14.12.21 | Calificare | Stefanie Auer | Stefana Lazar | 1-6, 6-2, 10-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
08.12.19 | 1-a rundă de calif. | Stefana Lazar | Stefanie Auer | 6-2, 7-5 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Stefana Lazar form & Stefanie Auer form
Stefana Lazar - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Golubkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Noa Krznaric | 7-5, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.23 Calificare | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Buzau - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Stefanie Auer - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.04.24 1-a rundă | vs. Alina Granwehr | 7-64, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Giada Di Paola | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.12.23 Calificare | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | detaliu meci | |
10.12.23 Calificare | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - retragere | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - retragere | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | detaliu meci |