MECI
13.12.17 | a 2-a rundă | Stephanie Petit | Marcela Bueno | 6-3, 6-1 | Santa Cruz | Zgura |
STATISTICI MECI
Stephanie Petit | Marcela Bueno | |
Prima administrare % | 42/43 (98%) | 43/44 (98%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/42 (71%) | 17/43 (40%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 0/1 (0%) | 0/1 (0%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/44 (61%) | 13/43 (30%) |
Total puncte câştigate | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Greșeli duble | 1 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Brazilia
09.10.88, 35 Vârsta
27028 $
09.10.88, 35 Vârsta
27028 $
Stephanie Petit vs. Marcela Bueno - meciuri reciproce
13.12.17 | a 2-a rundă | Stephanie Petit | Marcela Bueno | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Santa Cruz | Zgura |
14.11.11 | 1-a rundă | Stephanie Petit | Marcela Bueno | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Concepcion | Zgura |
Stephanie Petit form & Marcela Bueno form
Stephanie Petit - ultimele meciuri
Villa Dolores - Zgura | ||||
18.04.18 a 2-a rundă | vs. Alice Garcia | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.18 1-a rundă | vs. Eliana Zanuttini | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Sao Jose - Zgura | ||||
16.03.18 Sfert de finală | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
15.03.18 1-a rundă | vs. Marina Figueiredo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.03.18 a 2-a rundă | vs. Akiko Okuda | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Campinas - Zgura | ||||
06.03.18 1-a rundă | vs. Victoria Bosio | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sao Paulo - Zgura | ||||
26.02.18 Calificare | vs. Gabriela Ce | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Nicolly Ferreira | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Fed Cup - Zgura | ||||
10.02.18 | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Santa Cruz - Zgura | ||||
14.12.17 Sfert de finală | vs. Nathaly Kurata | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.12.17 a 2-a rundă | vs. Marcela Bueno | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
12.12.17 1-a rundă | vs. Lara Escauriza | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
05.12.17 1-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santiago - Zgura | ||||
30.11.17 Sfert de finală | vs. Chiara Scholl | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.17 a 2-a rundă | vs. Ivania Martinich | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
27.11.17 1-a rundă | vs. Pauline Wuarin | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Encarnacion - Zgura | ||||
10.11.17 Semifinală | vs. Nathaly Kurata | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.17 Sfert de finală | vs. Ivania Martinich | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.17 a 2-a rundă | vs. Kelly Williford | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
06.11.17 1-a rundă | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Asuncion - Zgura | ||||
02.11.17 Sfert de finală | vs. Francesca Jones | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.17 a 2-a rundă | vs. Giovanna Tomita | 6-1, 2-1, Giovanna Tomita - retragere | detaliu meci | |
31.10.17 1-a rundă | vs. Eugenia Ganga | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Lambare - Zgura | ||||
28.10.17 Semifinală | vs. Fernanda Brito | 6-78, 6-3, 6-74 | detaliu meci | |
27.10.17 Sfert de finală | vs. Ivania Martinich | 6-3, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
25.10.17 a 2-a rundă | vs. Ralina Kalimullina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
23.10.17 1-a rundă | vs. Dolores Molina Portela | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
13.10.17 Semifinală | vs. Fernanda Brito | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.10.17 Sfert de finală | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Marcela Bueno - ultimele meciuri
W15 Bogota - Zgura | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Ana M Becerra | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Cucuta - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Giraldo Jimenez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Lara Escauriza | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sao - Zgura | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Romina Ccuno | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Victoria Ariadna Beccio | 1-6, 0-1, - Marcela Bueno - retragere | detaliu meci | |
11.09.19 Calificare | vs. Ornella Marcela Spinetta | 5-7, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
10.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Sol Faga | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Julia Mikulski | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Bucaramanga - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Antonia Samudio | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Guayaquil - Zgura | ||||
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.04.19 1-a rundă | vs. Arantxa Sanchez | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Campinas - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sao - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Nules - Zgura | ||||
21.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Dobrilova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Naroa Larrinaga | 6-4, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Castellon - Zgura | ||||
11.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Shepita | 6-0, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Paulina Mecho Hernandez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Vinaros - Zgura | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Garrigues Melendez | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ariane Monlleo Sanchis | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
23.10.18 1-a rundă | vs. Aubane Droguet | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.10.18 Calificare | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.09.18 Calificare | vs. Zoe Yasmin Wende | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Daiana Postay | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Luque - Hard | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Alexa Pitt | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | detaliu meci |