MECI
22.06.19 | Semifinală | Sunam Jeong | Da Hye Kim | 6-1, 6-74, 6-2 | W15 Gimcheon | Hard |
STATISTICI MECI
Sunam Jeong | Da Hye Kim | |
Prima administrare % | 66/86 (77%) | 73/85 (86%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 45/66 (68%) | 34/73 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/20 (35%) | 6/12 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 9/10 (90%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 45/85 (53%) | 34/86 (40%) |
Total puncte câştigate | 97/171 (57%) | 74/171 (43%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sunam Jeong | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sunam Jeong | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sunam Jeong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sunam Jeong | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sunam Jeong | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sunam Jeong | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Sunam Jeong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Sunam Jeong | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sunam Jeong | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sunam Jeong | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sunam Jeong | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sunam Jeong vs. Da Hye Kim - meciuri reciproce
31.05.23 | 1-a rundă | Sunam Jeong | Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W25 Changwon | Hard |
22.06.19 | Semifinală | Sunam Jeong | Da Hye Kim | 6-1, 6-74, 6-2 | detaliu meci | W15 Gimcheon | Hard |
13.06.19 | a 2-a rundă | Sunam Jeong | Da Hye Kim | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Gimcheon | Hard |
25.05.16 | 1-a rundă | Sunam Jeong | Da Hye Kim | 4-6, 6-3, 1-0, Da Hye Kim - retragere | detaliu meci | Incheon | Hard |
Sunam Jeong form & Da Hye Kim form
Sunam Jeong - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - retragere | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 a 2-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
28.03.23 Calificare | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | detaliu meci | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.22 Finală | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.09.22 Semifinală | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
02.09.22 Sfert de finală | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
07.06.22 1-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Navi - Hard | ||||
22.12.19 Finală | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
21.12.19 Semifinală | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.12.19 Sfert de finală | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.12.19 a 2-a rundă | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | detaliu meci |
Da Hye Kim - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
29.08.22 Calificare | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
28.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 Calificare | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.19 Sfert de finală | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.19 Semifinală | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.19 Sfert de finală | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
20.08.19 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.07.19 Sfert de finală | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | detaliu meci |