Republica Koreea
02.10.97, 26 Vârsta
02.10.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
USA
13.09.93, 30 Vârsta
13.09.93, 30 Vârsta
Su Yeon Chun vs. Akiko Okuda - meciuri reciproce
08.05.17 | 1-a rundă de calif. | Su Yeon Chun | Akiko Okuda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Changwon | Hard |
Su Yeon Chun form & Akiko Okuda form
Su Yeon Chun - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Rina Saigo | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Hoyeon Nor | 1-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Dainhee Kim | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
31.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Chae Hyun Sim | 6-1, 4-6, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Han-Bit Lee | 6-4, Han-Bit Lee - retragere | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Yeong Won Jeong | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
06.09.17 1-a rundă | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Eun Se Jang | 7-5, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
04.09.17 Calificare | vs. Jia Qi Ren | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
28.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Qianxin Kong | 7-65, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
05.06.17 1-a rundă | vs. Min-Hwa Yu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sangju - Hard | ||||
31.05.17 1-a rundă | vs. Oleksandra Piskun | 5-7, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
29.05.17 Calificare | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Jun Sein | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Goyang - Hard | ||||
22.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Seo-Kyung Kang | 6-4, 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
Incheon - Hard | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Sabastiani Leon | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
08.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Akiko Okuda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Walters | 7-5, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
08.05.17 Calificare | vs. Sohyun Park | 0-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
08.09.16 a 2-a rundă | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.09.16 1-a rundă | vs. Varunya Wongteanchai | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.16 2-a rundă de calif. | vs. Ji Min Park | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
05.09.16 Calificare | vs. Seohyeon Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
29.08.16 2-a rundă de calif. | vs. En Su Youn | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
29.08.16 Calificare | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
12.07.16 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Akiko Okuda - ultimele meciuri
Pelham - Zgura | ||||
09.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Ellie Douglas | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Mary Closs | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Jackson - Zgura | ||||
02.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lauren Marker | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Sao Jose - Zgura | ||||
15.03.18 a 2-a rundă | vs. Stephanie Petit | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.18 1-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-61 | detaliu meci | |
13.03.18 Calificare | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 2-0, Anfisa Danilchenko - retragere | detaliu meci | |
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Erika Wichin Cheng | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Campinas - Zgura | ||||
05.03.18 Calificare | vs. Carla Lucero | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Althea Hudson | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
04.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Junqueira Benedini | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Sao Paulo - Zgura | ||||
25.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Curitiba - Zgura | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Petit Bourg - Hard | ||||
15.01.18 1-a rundă | vs. Kamilla Kokeladze | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
Fort De - Hard | ||||
08.01.18 1-a rundă | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Agadir - Zgura | ||||
15.11.17 a 2-a rundă | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.11.17 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
Beni Mellal - Zgura | ||||
07.11.17 1-a rundă | vs. Lou Brouleau | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.11.17 Calificare | vs. Lamyae Dad | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
31.10.17 1-a rundă | vs. Dominique Karregat | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.17 Calificare | vs. Olga Esteve Mendez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Sophia Intert | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.10.17 Calificare | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
Colombo - Zgura | ||||
16.10.17 Calificare | vs. Csilla Fodor | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Colombo - Zgura | ||||
12.10.17 1-a rundă | vs. Yexin Ma | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.17 Calificare | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Csilla Fodor | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.17 1-a rundă | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
07.09.17 a 2-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci |