MECI
10.06.18 | 1-a rundă de calif. | Susan Bandecchi | Alessia Tagliente | 6-4, 6-1 | Padova | Zgura |
STATISTICI MECI
Susan Bandecchi | Alessia Tagliente | |
Prima administrare % | 42/63 (67%) | 21/47 (45%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/42 (67%) | 9/21 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/21 (43%) | 10/26 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/6 (100%) | 2/11 (18%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/47 (60%) | 26/63 (41%) |
Total puncte câştigate | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Greșeli duble | 6 | 0 |
ași | 3 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alessia Tagliente | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alessia Tagliente | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Susan Bandecchi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Alessia Tagliente | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Susan Bandecchi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Alessia Tagliente | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alessia Tagliente | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Susan Bandecchi | 4-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Alessia Tagliente | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
27.11.01, 22 Vârsta
27.11.01, 22 Vârsta
Susan Bandecchi vs. Alessia Tagliente - meciuri reciproce
10.06.18 | 1-a rundă de calif. | Susan Bandecchi | Alessia Tagliente | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Padova | Zgura |
Susan Bandecchi form & Alessia Tagliente form
Susan Bandecchi - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 3-a rundă | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - retragere | detaliu meci | |
10.12.23 Calificare | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
15.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci |
Alessia Tagliente - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Erbakan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Catini | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Yu Shan | 1-5, - Alessia Tagliente - retragere | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Rabiot | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Anita Bertoloni | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Cordenons - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Lou Anne Guerbert | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
14.05.19 Calificare | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.04.19 Calificare | vs. Anna Ustinoff | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.19 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Elena Di Battista | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.19 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.01.19 1-a rundă | vs. Liubov Demidova | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Hamilton | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
Les Contamines - Hard | ||||
24.07.18 1-a rundă | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.07.18 Calificare | vs. Federica Joe Gardella | 6-3, 6-1 | detaliu meci |