INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Chieh-Yu Hsu vs. Susan Bandecchi - meciuri reciproce
18.07.19 | a 2-a rundă | Susan Bandecchi | Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-76, 6-2 | detaliu meci | W25 Gatineau | Hard |
10.09.18 | Calificare | Susan Bandecchi | Chieh-Yu Hsu | 6-3, 7-5 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
Chieh-Yu Hsu form & Susan Bandecchi form
Chieh-Yu Hsu - ultimele meciuri
W35 Wesley - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Rome - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
09.01.24 Calificare | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Norman - Indoor Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.23 Calificare | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Rome - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Hilton - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Lexington - Hard | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Wichita - Hard | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Sumter - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Huntsville - Zgura | ||||
27.05.23 Semifinală | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Susan Bandecchi - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 3-a rundă | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - retragere | detaliu meci | |
10.12.23 Calificare | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
15.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci |