MECI
13.06.19 | a 2-a rundă | Susan Bandecchi | Fanny Ostlund | 6-1, 6-3 | W25 Akko | Hard |
STATISTICI MECI
Susan Bandecchi | Fanny Ostlund | |
Prima administrare % | 25/44 (57%) | 32/44 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/25 (88%) | 16/32 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/19 (47%) | 4/12 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/44 (55%) | 13/44 (30%) |
Total puncte câştigate | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Greșeli duble | 4 | 3 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Susan Bandecchi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Susan Bandecchi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Susan Bandecchi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Susan Bandecchi vs. Fanny Ostlund - meciuri reciproce
13.06.19 | a 2-a rundă | Susan Bandecchi | Fanny Ostlund | 6-1, 6-3 | detaliu meci | W25 Akko | Hard |
Susan Bandecchi form & Fanny Ostlund form
Susan Bandecchi - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 3-a rundă | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - retragere | detaliu meci | |
10.12.23 Calificare | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
15.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci |
Fanny Ostlund - ultimele meciuri
W35 Nagpur - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - retragere | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
22.12.23 Semifinală | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - retragere | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
23.11.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 a 3-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 a 3-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detaliu meci |