INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Malene Helgo vs. Susan Bandecchi - meciuri reciproce
13.04.21 | 1-a rundă | Susan Bandecchi | Malene Helgo | 6-4, 2-6, 6-2 | detaliu meci | W25+H Calvi | Hard |
14.03.18 | 1-a rundă | Susan Bandecchi | Malene Helgo | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Malene Helgo form & Susan Bandecchi form
Malene Helgo - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finală | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.03.24 Semifinală | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
Australia - Hard | ||||
04.01.24 Sfert de finală | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | detaliu meci | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | detaliu meci |
Susan Bandecchi - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 3-a rundă | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - retragere | detaliu meci | |
10.12.23 Calificare | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
15.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci |