INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Margarita Lazareva vs. Susan Bandecchi - meciuri reciproce
22.11.18 | a 2-a rundă | Susan Bandecchi | Margarita Lazareva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Margarita Lazareva form & Susan Bandecchi form
Margarita Lazareva - ultimele meciuri
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.20 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Susan Bandecchi - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 3-a rundă | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - retragere | detaliu meci | |
10.12.23 Calificare | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
15.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci |