MECI
27.11.19 | 1-a rundă | Susan Bandecchi | Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-1 | W25 Solarino | Carpet |
STATISTICI MECI
Susan Bandecchi | Olga Parres Azcoitia | |
Prima administrare % | 16/31 (52%) | 33/46 (72%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 15/16 (94%) | 14/33 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/15 (87%) | 4/13 (31%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/46 (61%) | 3/31 (10%) |
Total puncte câştigate | 56/77 (73%) | 21/77 (27%) |
Greșeli duble | 0 | 4 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0 | ||
Susan Bandecchi | 1-1 | |
2-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Olga Parres Azcoitia | |
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Susan Bandecchi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Susan Bandecchi vs. Olga Parres Azcoitia - meciuri reciproce
27.11.19 | 1-a rundă | Susan Bandecchi | Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W25 Solarino | Carpet |
Susan Bandecchi form & Olga Parres Azcoitia form
Susan Bandecchi - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 3-a rundă | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - retragere | detaliu meci | |
10.12.23 Calificare | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
15.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci |
Olga Parres Azcoitia - ultimele meciuri
W15 Melilla - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
28.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - retragere | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Madrid - Zgura | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
04.11.22 Semifinală | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.11.22 Sfert de finală | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.22 a 2-a rundă | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.22 1-a rundă | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Sfert de finală | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Semifinală | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.22 Sfert de finală | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci |