MECI
16.07.18 | 1-a rundă | Susan Bandecchi | Rasheeda Mcadoo | 6-75, 7-5, 6-4 | Imola | Carpet |
STATISTICI MECI
Susan Bandecchi | Rasheeda Mcadoo | |
Prima administrare % | 64/104 (62%) | 50/107 (47%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 53/64 (83%) | 40/50 (80%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 22/40 (55%) | 32/57 (56%) |
Break-ballurile câştigate | 2/4 (50%) | 0/4 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/107 (33%) | 29/104 (28%) |
Total puncte câştigate | 110/211 (52%) | 101/211 (48%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași | 5 | 6 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Susan Bandecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Susan Bandecchi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Susan Bandecchi | 2-1 | |
2-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-40, 40-30[BP] | ||
3-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Susan Bandecchi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Susan Bandecchi | 4-3 | |
4-4 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 30-40 | ||
5-4 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-5 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 6-5 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Susan Bandecchi | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Susan Bandecchi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Susan Bandecchi | 1-1 | |
Susan Bandecchi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Susan Bandecchi | 2-2 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Susan Bandecchi | 3-3 | |
Susan Bandecchi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Susan Bandecchi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Susan Bandecchi | 5-5 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Susan Bandecchi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Susan Bandecchi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Susan Bandecchi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Susan Bandecchi | 2-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Susan Bandecchi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Susan Bandecchi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Susan Bandecchi vs. Rasheeda Mcadoo - meciuri reciproce
12.05.21 | 1-a rundă | Susan Bandecchi | Rasheeda Mcadoo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W25 Salinas | Hard |
16.07.18 | 1-a rundă | Susan Bandecchi | Rasheeda Mcadoo | 6-75, 7-5, 6-4 | detaliu meci | Imola | Carpet |
Susan Bandecchi form & Rasheeda Mcadoo form
Susan Bandecchi - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 3-a rundă | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - retragere | detaliu meci | |
10.12.23 Calificare | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
15.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci |
Rasheeda Mcadoo - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 3-a rundă | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 Calificare | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.24 Calificare | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Rome - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | detaliu meci |