MECI
02.07.16 | Semifinală | Susanne Celik | Joana Eidukonyte | 6-3, 6-2 | Helsingborg | Zgura |
STATISTICI MECI
Susanne Celik | Joana Eidukonyte | |
Prima administrare % | 31/53 (58%) | 39/80 (49%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/31 (77%) | 21/39 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/22 (45%) | 17/41 (41%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/80 (53%) | 19/53 (36%) |
Total puncte câştigate | 76/133 (57%) | 57/133 (43%) |
Greșeli duble | 3 | 10 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Susanne Celik vs. Joana Eidukonyte - meciuri reciproce
02.07.16 | Semifinală | Susanne Celik | Joana Eidukonyte | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Helsingborg | Zgura |
22.06.16 | a 2-a rundă | Susanne Celik | Joana Eidukonyte | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Ystad | Zgura |
Susanne Celik form & Joana Eidukonyte form
Susanne Celik - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 Finală | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.03.20 Semifinală | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.20 Sfert de finală | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Szekesfehervar - Zgura | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Szekesfehervar - Zgura | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
09.10.19 a 2-a rundă | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.19 1-a rundă | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
14.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Hiroshima - Hard | ||||
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kyoto - Indoor Hard | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.09.19 1-a rundă | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Nanao - Carpet | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
26.07.19 Sfert de finală | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
21.07.19 Finală | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.07.19 Semifinală | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - retragere | detaliu meci | |
19.07.19 Sfert de finală | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
09.07.19 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.19 1-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - retragere | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
21.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | detaliu meci |
Joana Eidukonyte - ultimele meciuri
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.08.19 Semifinală | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.19 Sfert de finală | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detaliu meci | |
W60+H Torun - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - retragere | detaliu meci | |
04.06.19 Calificare | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.18 Calificare | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
27.06.18 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
25.06.18 Calificare | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
18.06.18 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
17.06.18 Calificare | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.06.18 Calificare | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detaliu meci |