MECI
29.06.19 | Semifinală | Suzan Lamens | Eva Vedder | 6-2, 6-3 | W15 Alkmaar | Zgura |
STATISTICI MECI
Suzan Lamens | Eva Vedder | |
Prima administrare % | 34/61 (56%) | 28/48 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/34 (76%) | 17/28 (61%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/27 (52%) | 9/20 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 22/48 (46%) | 21/61 (34%) |
Total puncte câştigate | 62/109 (57%) | 47/109 (43%) |
Greșeli duble | 7 | 0 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40 | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Eva Vedder | |
Suzan Lamens | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 5-0 | |
0-0, 0-30 | ||
5-1 | Eva Vedder | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Suzan Lamens | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0 | ||
Suzan Lamens | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Suzan Lamens | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Eva Vedder | |
Suzan Lamens | 3-2 | |
3-3 | Eva Vedder | |
Suzan Lamens | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Suzan Lamens vs. Eva Vedder - meciuri reciproce
07.07.22 | a 2-a rundă | Suzan Lamens | Eva Vedder | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W60 Amstelveen | Zgura |
29.09.21 | 1-a rundă | Suzan Lamens | Eva Vedder | 7-5, 1-6, 6-1 | detaliu meci | W25 Pretoria | Hard |
18.08.21 | 1-a rundă | Suzan Lamens | Eva Vedder | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W25 Oldenzaal | Zgura |
29.06.19 | Semifinală | Suzan Lamens | Eva Vedder | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Alkmaar | Zgura |
Suzan Lamens form & Eva Vedder form
Suzan Lamens - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Calificare | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - retragere | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Sfert de finală | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Eva Vedder - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - retragere | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
19.11.23 Calificare | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
12.11.23 Calificare | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.09.23 Calificare | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
16.07.23 Calificare | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
08.07.23 Semifinală | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detaliu meci |