MECI
24.07.19 | 1-a rundă | Suzan Lamens | Justyna Malatinska | 6-1, 6-2 | W15 Sandelfjord | Zgura |
STATISTICI MECI
Suzan Lamens | Justyna Malatinska | |
Prima administrare % | 28/58 (48%) | 24/41 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/28 (75%) | 12/24 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/30 (53%) | 3/17 (18%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/41 (63%) | 21/58 (36%) |
Total puncte câştigate | 63/99 (64%) | 36/99 (36%) |
Greșeli duble | 7 | 4 |
ași | 4 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Suzan Lamens | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Justyna Malatinska | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Justyna Malatinska | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Justyna Malatinska | |
3-0 | Justyna Malatinska | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Suzan Lamens | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Justyna Malatinska | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Suzan Lamens | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Justyna Malatinska | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
09.10.01, 22 Vârsta
09.10.01, 22 Vârsta
Suzan Lamens vs. Justyna Malatinska - meciuri reciproce
24.07.19 | 1-a rundă | Suzan Lamens | Justyna Malatinska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Sandelfjord | Zgura |
Suzan Lamens form & Justyna Malatinska form
Suzan Lamens - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Calificare | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - retragere | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
30.11.23 Sfert de finală | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detaliu meci |
Justyna Malatinska - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.09.19 Calificare | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
29.07.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sandelfjord - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - retragere | detaliu meci | |
W15 Tucepi - Zgura | ||||
09.05.19 a 2-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.05.19 1-a rundă | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
01.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Sandelfjord - Zgura | ||||
25.07.18 a 2-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.18 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
17.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.07.18 Calificare | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detaliu meci |