MECI
27.11.19 | 1-a rundă | Svenja Ochsner | Anna Klasen | 6-2, 7-5 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Svenja Ochsner | Anna Klasen | |
Prima administrare % | 53/85 (62%) | 35/59 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/53 (55%) | 18/35 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 17/32 (53%) | 8/24 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 3/15 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/59 (56%) | 39/85 (46%) |
Total puncte câştigate | 79/144 (55%) | 65/144 (45%) |
Greșeli duble | 5 | 4 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Svenja Ochsner | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Svenja Ochsner | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Anna Klasen | |
Svenja Ochsner | 4-1 | |
4-2 | Anna Klasen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Svenja Ochsner | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Klasen | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Svenja Ochsner | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Anna Klasen | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Svenja Ochsner | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Svenja Ochsner | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Anna Klasen | |
Svenja Ochsner | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Anna Klasen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Svenja Ochsner | 5-4 | |
0-0, 0-15 | ||
5-5 | Anna Klasen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Svenja Ochsner | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Svenja Ochsner vs. Anna Klasen - meciuri reciproce
27.11.19 | 1-a rundă | Svenja Ochsner | Anna Klasen | 6-2, 7-5 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Svenja Ochsner form & Anna Klasen form
Svenja Ochsner - ultimele meciuri
W25 Telavi - Zgura | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
22.06.21 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jonkoping - Zgura | ||||
15.06.21 1-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.21 Calificare | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.06.21 a 2-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.06.21 1-a rundă | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
04.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.05.21 Calificare | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
05.04.21 Calificare | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1-a rundă | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finală | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
27.02.21 Semifinală | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
26.02.21 Sfert de finală | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
25.02.21 a 2-a rundă | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.21 1-a rundă | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.02.21 Calificare | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
15.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
08.02.21 Calificare | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 1-a rundă | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detaliu meci |
Anna Klasen - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
12.06.23 Calificare | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W100 Wiesbaden - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
16.11.22 a 2-a rundă | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.11.22 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detaliu meci |