MECI
23.10.19 | 1-a rundă | Svetlana Iansitova | Alica Rusova | 6-3, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Svetlana Iansitova | Alica Rusova | |
Prima administrare % | 55/67 (82%) | 25/43 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/55 (56%) | 11/25 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/12 (58%) | 6/18 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 3/14 (21%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/43 (60%) | 29/67 (43%) |
Total puncte câştigate | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Alica Rusova | |
Svetlana Iansitova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Alica Rusova | |
0-0 | ||
Svetlana Iansitova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-2 | Alica Rusova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Svetlana Iansitova | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Alica Rusova | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Svetlana Iansitova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Alica Rusova | |
0-0 | ||
Svetlana Iansitova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
2-1 | Alica Rusova | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Svetlana Iansitova | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-2 | Alica Rusova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Alica Rusova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
6-2 |
Rusia
14.06.00, 23 Vârsta
14.06.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Svetlana Iansitova vs. Alica Rusova - meciuri reciproce
23.10.19 | 1-a rundă | Svetlana Iansitova | Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Svetlana Iansitova form & Alica Rusova form
Svetlana Iansitova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - retragere | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Alica Rusova - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Calificare | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.22 1-a rundă | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.22 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Fredericton - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Danderyd - Zgura | ||||
12.08.22 Sfert de finală | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - retragere | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
04.08.22 a 2-a rundă | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detaliu meci |