Regatul Unit
12.08.01, 22 Vârsta
12.08.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
14.06.00, 23 Vârsta
14.06.00, 23 Vârsta
Gemma Heath vs. Svetlana Iansitova - meciuri reciproce
15.04.18 | 2-a rundă de calif. | Svetlana Iansitova | Gemma Heath | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Gemma Heath form & Svetlana Iansitova form
Gemma Heath - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 2-6, 0-2, - Gemma Heath - retragere | detaliu meci | |
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Beyza Yaniklar | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Australian Open - Hard | ||||
20.01.18 1-a rundă | vs. Naho Sato | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Tiffany William | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Wirral - Indoor Hard | ||||
25.10.17 a 2-a rundă | vs. Anna-Giulia Remondina | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
24.10.17 1-a rundă | vs. Isabelle Hearnshaw | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Wimbledon (juniors) - Iarbă | ||||
08.07.17 1-a rundă | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Surbiton - Iarbă | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Wirral - Indoor Hard | ||||
13.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Clothilde De Bernardi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Roehampton - Hard | ||||
26.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Barnett | 6-3, 6-74, 0-4, - Gemma Heath - retragere | detaliu meci | |
Nottingham - Hard | ||||
22.09.16 Sfert de finală | vs. Victoria Allen | 6-4, 6-75, 6-76 | detaliu meci | |
21.09.16 a 2-a rundă | vs. Klaartje Liebens | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.16 1-a rundă | vs. Lucy Brown | 6-3, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
Surbiton - Iarbă | ||||
06.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Elise Van Heuvelen | 6-4, 1-6, 6-75 | detaliu meci |
Svetlana Iansitova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - retragere | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detaliu meci |