MECI
03.11.19 | 1-a rundă de calif. | Svetlana Iansitova | Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Rusia
14.06.00, 23 Vârsta
14.06.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
17.09.98, 25 Vârsta
17.09.98, 25 Vârsta
Svetlana Iansitova vs. Katharina Rothacker - meciuri reciproce
03.11.19 | 1-a rundă de calif. | Svetlana Iansitova | Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Svetlana Iansitova form & Katharina Rothacker form
Svetlana Iansitova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - retragere | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Katharina Rothacker - ultimele meciuri
W25 Verbier - Zgura | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Rebecca Frant | 6-4, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Elisa Vigano | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilie Elde | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 Calificare | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Spela Sedej | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Anastasia Lizunova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Marina Bulbarella | 3-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Mariam Atia | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Rebecca Frant | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Mia Mayerova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Cheyenne Houkes | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alian Zack | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Daria Domova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
15.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Indira Marie Schmerling | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Eupen - Zgura | ||||
01.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Aminata Sall | 6-2, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Mia Mack | 6-1, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Fanny Norin | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 0-6 | detaliu meci |