MECI
23.07.18 | Calificare | Svetlana Iansitova | Ksenia Kolesnikova | 6-0, 6-0 | Tampere | Zgura |
STATISTICI MECI
Svetlana Iansitova | Ksenia Kolesnikova | |
Prima administrare % | 30/39 (77%) | 19/37 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/30 (73%) | 7/19 (37%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/9 (44%) | 2/18 (11%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/37 (76%) | 13/39 (33%) |
Total puncte câştigate | 54/76 (71%) | 22/76 (29%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ksenia Kolesnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Svetlana Iansitova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Rusia
14.06.00, 23 Vârsta
14.06.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
10.04.92, 31 Vârsta
10.04.92, 31 Vârsta
Svetlana Iansitova vs. Ksenia Kolesnikova - meciuri reciproce
23.07.18 | Calificare | Svetlana Iansitova | Ksenia Kolesnikova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Tampere | Zgura |
Svetlana Iansitova form & Ksenia Kolesnikova form
Svetlana Iansitova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - retragere | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detaliu meci |
Ksenia Kolesnikova - ultimele meciuri
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
23.11.21 Calificare | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Pescara - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1-a rundă | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Palma - Hard | ||||
28.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 L'aquila - Zgura | ||||
21.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Hard | ||||
31.05.21 Calificare | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
10.03.20 Calificare | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.10.19 Calificare | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
21.10.19 Calificare | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
25.06.19 Calificare | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | detaliu meci |