Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
14.06.00, 23 Vârsta
14.06.00, 23 Vârsta
Vasilisa Aponasenko vs. Svetlana Iansitova - meciuri reciproce
20.11.18 | 1-a rundă | Svetlana Iansitova | Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Vasilisa Aponasenko form & Svetlana Iansitova form
Vasilisa Aponasenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.12.19 1-a rundă | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.12.19 Calificare | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.12.19 Calificare | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.05.19 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.04.19 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
20.12.18 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | detaliu meci |
Svetlana Iansitova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
04.11.19 Calificare | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
03.12.18 Calificare | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
02.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
27.11.18 1-a rundă | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 Calificare | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.11.18 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.18 Calificare | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - retragere | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
26.07.18 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detaliu meci |