MECI
28.06.17 | a 2-a rundă | Sviatlana Pirazhenka | Lara Salden | 6-4, 6-2 | De Haan | Zgura |
STATISTICI MECI
Sviatlana Pirazhenka | Lara Salden | |
Prima administrare % | 45/68 (66%) | 50/63 (79%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/45 (62%) | 23/50 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/23 (35%) | 5/13 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 3/9 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/63 (56%) | 32/68 (47%) |
Total puncte câştigate | 71/131 (54%) | 60/131 (46%) |
Greșeli duble | 7 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sviatlana Pirazhenka vs. Lara Salden - meciuri reciproce
28.06.17 | a 2-a rundă | Sviatlana Pirazhenka | Lara Salden | 6-4, 6-2 | detaliu meci | De Haan | Zgura |
Sviatlana Pirazhenka form & Lara Salden form
Sviatlana Pirazhenka - ultimele meciuri
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Taipei - Carpet | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Podgorica - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-70 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Vlada Koval | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Krupenina | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W80 Nur - Hard | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Den - Zgura | ||||
04.07.19 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.07.19 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
03.07.19 Calificare | vs. Romy Koelzer | 5-7, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Mylene Halemai | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
11.06.19 Calificare | vs. Alexandra Perper | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25+H Tunis - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.04.19 Calificare | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Feriel Mahbouli | 3-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
W25+H Kazan - Indoor Hard | ||||
12.03.19 Calificare | vs. Freya Christie | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 1-6, 10-2 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
05.11.18 Calificare | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Lara Salden - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - retragere | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - retragere | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detaliu meci |