MECI
12.09.19 | a 2-a rundă | Tamara Curovic | Vladislava Petrovskaia | 6-1, 6-2 | W15 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Tamara Curovic | Vladislava Petrovskaia | |
Prima administrare % | 34/56 (61%) | 35/59 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/34 (68%) | 15/35 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/22 (45%) | 8/24 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 1/9 (11%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/59 (61%) | 23/56 (41%) |
Total puncte câştigate | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Vladislava Petrovskaia | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-0 | Vladislava Petrovskaia | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Tamara Curovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Vladislava Petrovskaia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Tamara Curovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Vladislava Petrovskaia | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
2-1 | Vladislava Petrovskaia | |
0-0 | ||
Tamara Curovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Vladislava Petrovskaia | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Vladislava Petrovskaia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
11.03.03, 21 Vârsta
11.03.03, 21 Vârsta
Tamara Curovic vs. Vladislava Petrovskaia - meciuri reciproce
12.09.19 | a 2-a rundă | Tamara Curovic | Vladislava Petrovskaia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Shymkent | Zgura |
Tamara Curovic form & Vladislava Petrovskaia form
Tamara Curovic - ultimele meciuri
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detaliu meci |
Vladislava Petrovskaia - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Tara Wurth | 6-76, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Laura Vasilescu | 1-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Darina Leonenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.20 Calificare | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Laura Beresova | 1-6, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Carla Touly | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Roni Lior | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Nevena Sokovic | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Petrova | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Avelina Sayfetdinova | 4-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Gaifullina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Nasty Surkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci |