MECI
07.03.19 | a 2-a rundă | Tamira Paszek | Marina Yudanov | 6-0, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Tamira Paszek | Marina Yudanov | |
Prima administrare % | 27/43 (63%) | 29/38 (76%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/27 (78%) | 10/29 (34%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/16 (56%) | 1/9 (11%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/38 (71%) | 13/43 (30%) |
Total puncte câştigate | 57/81 (70%) | 24/81 (30%) |
Greșeli duble | 5 | 2 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tamira Paszek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamira Paszek | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamira Paszek | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tamira Paszek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamira Paszek | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tamira Paszek | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamira Paszek | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tamira Paszek vs. Marina Yudanov - meciuri reciproce
07.03.19 | a 2-a rundă | Tamira Paszek | Marina Yudanov | 6-0, 6-2 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Tamira Paszek form & Marina Yudanov form
Tamira Paszek - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 6-2, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finală | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
27.01.24 Semifinală | vs. Maria Mateas | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-1, 2-6, 7-63 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Estelle Cascino | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aimee Knowles | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Gillan | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Michaela Laki | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 6-0, 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 0-4, - Tamira Paszek - retragere | detaliu meci |
Marina Yudanov - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.09.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
07.12.19 Semifinală | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.19 Finală | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detaliu meci |