INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Laetitia Sarrazin vs. Tena Lukas - meciuri reciproce
18.05.16 | 1-a rundă | Tena Lukas | Laetitia Sarrazin | 6-1, 7-5 | detaliu meci | Bol | Zgura |
Laetitia Sarrazin form & Tena Lukas form
Laetitia Sarrazin - ultimele meciuri
Saint Malo - Zgura | ||||
19.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Alice Matteucci | 0-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
Targu Jiu - Zgura | ||||
22.07.16 Sfert de finală | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.07.16 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.16 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | Ylona-Georgiana Ghioroaie - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Lisbon - Hard | ||||
06.07.16 1-a rundă | vs. Eden Silva | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
01.07.16 Sfert de finală | vs. Despina Papamichail | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.06.16 a 2-a rundă | vs. Mia Eklund | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
28.06.16 1-a rundă | vs. Marcela Bueno | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
21.06.16 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
17.06.16 Sfert de finală | vs. Victoria Bosio | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.06.16 a 2-a rundă | vs. Raquel Mateus | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.06.16 1-a rundă | vs. Joana Vale Costa | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Marseille - Zgura | ||||
30.05.16 2-a rundă de calif. | vs. Elyne Boeykens | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Ludivine Burguiere | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
18.05.16 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
12.05.16 a 2-a rundă | vs. Ani Mijacika | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.05.16 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Cagnes Sur - Zgura | ||||
02.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
20.04.16 1-a rundă | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
14.04.16 a 2-a rundă | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.16 1-a rundă | vs. Victoria Smirnova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Le Havre - Zgura | ||||
23.03.16 1-a rundă | vs. Anastasia Zarycka | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
15.03.16 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Macon - Indoor Hard | ||||
01.03.16 1-a rundă | vs. Emmanuelle Salas | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Wirral - Indoor Hard | ||||
16.02.16 1-a rundă | vs. Yukun Zhang | 6-75, 7-68, 3-6 | detaliu meci | |
Sunderland - Indoor Hard | ||||
10.02.16 1-a rundă | vs. Emilie Francati | 4-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
Grenoble - Indoor Hard | ||||
01.02.16 1-a rundă de calif. | vs. Jasmine Paolini | 6-0, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
El Kantaoui - Hard | ||||
16.11.15 Sfert de finală | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
16.11.15 Semifinală | vs. Anna Kalinskaya | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
16.11.15 1-a rundă | vs. Lisa-Maria Moser | 6-3, 7-68 | detaliu meci |
Tena Lukas - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 Finală | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detaliu meci |