INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Paula Ormaechea vs. Tena Lukas - meciuri reciproce
07.09.18 | Sfert de finală | Paula Ormaechea | Tena Lukas | 7-5, 5-7, 6-1 | detaliu meci | Zagreb | Zgura |
10.12.17 | Finală | Tena Lukas | Paula Ormaechea | 6-4, 6-75, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Paula Ormaechea form & Tena Lukas form
Paula Ormaechea - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Charleston - Zgura | ||||
03.04.23 1-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.23 Calificare | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detaliu meci | |
01.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
28.03.23 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
10.03.23 Sfert de finală | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tucuman - Zgura | ||||
23.02.23 a 3-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Cali - Zgura | ||||
05.02.23 Finală | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.02.23 Semifinală | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.23 Sfert de finală | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
19.11.22 Semifinală | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.11.22 Sfert de finală | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Tena Lukas - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 Finală | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detaliu meci |