MECI
01.06.17 | a 2-a rundă | Tereza Mrdeza | Camilla Rosatello | 7-5, 6-4 | Grado | Zgura |
STATISTICI MECI
Tereza Mrdeza | Camilla Rosatello | |
Prima administrare % | 50/70 (71%) | 39/68 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/50 (52%) | 22/39 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/20 (65%) | 14/29 (48%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 3/7 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/68 (47%) | 31/70 (44%) |
Total puncte câştigate | 71/138 (51%) | 67/138 (49%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tereza Mrdeza vs. Camilla Rosatello - meciuri reciproce
20.11.19 | 1-a rundă | Tereza Mrdeza | Camilla Rosatello | 7-66, 6-2 | detaliu meci | W25 Solarino | Carpet |
01.06.17 | a 2-a rundă | Tereza Mrdeza | Camilla Rosatello | 7-5, 6-4 | detaliu meci | Grado | Zgura |
Tereza Mrdeza form & Camilla Rosatello form
Tereza Mrdeza - ultimele meciuri
W25 Monastir - Hard | ||||
24.01.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Croissy - Indoor Hard | ||||
30.03.22 a 2-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
29.03.22 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Le - Zgura | ||||
23.03.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Joue - Indoor Hard | ||||
04.03.22 Sfert de finală | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
03.03.22 a 2-a rundă | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
01.03.22 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Macon - Indoor Hard | ||||
24.02.22 a 2-a rundă | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.02.22 1-a rundă | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
03.02.22 a 2-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.02.22 1-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.01.22 Semifinală | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.01.22 Sfert de finală | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
27.01.22 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.01.22 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60+H Traralgon - Hard | ||||
07.01.22 Sfert de finală | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.01.22 a 2-a rundă | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
04.01.22 1-a rundă | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.01.22 Calificare | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W80+H Les - Hard | ||||
27.10.21 1-a rundă | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Tenerife - Hard | ||||
16.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Wiesbaden - Zgura | ||||
21.09.21 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Portoroz - Hard | ||||
14.09.21 1-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.09.21 Calificare | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Karlsruhe - Zgura | ||||
09.09.21 a 2-a rundă | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.09.21 1-a rundă | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
07.09.21 Calificare | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detaliu meci |
Camilla Rosatello - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
17.09.23 Calificare | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
11.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 3-a rundă | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |