MECI
30.08.17 | 1-a rundă | Tereza Prochazkova | Sonja Krtenova | 7-5, 6-0 | Ricany | Zgura |
STATISTICI MECI
Tereza Prochazkova | Sonja Krtenova | |
Prima administrare % | 36/70 (51%) | 37/54 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/36 (67%) | 17/37 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/34 (59%) | 7/17 (41%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/54 (56%) | 26/70 (37%) |
Total puncte câştigate | 74/124 (60%) | 50/124 (40%) |
Greșeli duble | 4 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
21.07.98, 25 Vârsta
21.07.98, 25 Vârsta
Tereza Prochazkova vs. Sonja Krtenova - meciuri reciproce
30.08.17 | 1-a rundă | Tereza Prochazkova | Sonja Krtenova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | Ricany | Zgura |
Tereza Prochazkova form & Sonja Krtenova form
Tereza Prochazkova - ultimele meciuri
Prague - Zgura | ||||
15.09.17 Sfert de finală | vs. Nastja Kolar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Gabriela Pantuckova | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
13.09.17 1-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
08.09.17 Sfert de finală | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.09.17 a 2-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
06.09.17 1-a rundă | vs. Natalia Vajdova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
03.09.17 Finală | vs. Diana Sumova | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
02.09.17 Sfert de finală | vs. Vendula Zovincova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.17 Semifinală | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
31.08.17 a 2-a rundă | vs. Katerina Vankova | 5-7, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
30.08.17 1-a rundă | vs. Sonja Krtenova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Caslano - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă | vs. Camilla Scala | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Graz - Zgura | ||||
15.08.17 1-a rundă | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 7-67, 6-1 | detaliu meci | |
24.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Ani Mijacika | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Pia Konig | 6-1, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
Darmstadt - Zgura | ||||
03.07.17 Calificare | vs. Sabina Machalova | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
03.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 7-61, 6-76, 6-2 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.17 a 2-a rundă | vs. Nina Potocnik | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.17 1-a rundă | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 6-3, 4-2, Eleni Daniilidou - retragere | detaliu meci | |
Kaltenkirchen - Zgura | ||||
21.06.17 1-a rundă | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
14.06.17 a 2-a rundă | vs. Vendula Zovincova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.17 1-a rundă | vs. Klara Hajkova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
Stare Splavy - Zgura | ||||
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.06.17 Calificare | vs. Jade Suvrijn | 6-74, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Dijon - Indoor Hard | ||||
03.04.17 1-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Stepanka Skacelova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.04.17 Calificare | vs. Alessia Piran | 5-7, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Macon - Indoor Hard | ||||
27.02.17 Calificare | vs. Clothilde De Bernardi | 3-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci |
Sonja Krtenova - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - retragere | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.21 Calificare | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.20 Calificare | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
31.10.18 a 2-a rundă | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | detaliu meci |