MECI
02.02.17 | a 2-a rundă | Tereza Smitkova | Cornelia Lister | 6-76, 6-3, 6-3 | Grenoble | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Tereza Smitkova | Cornelia Lister | |
Prima administrare % | 63/99 (64%) | 61/86 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 46/63 (73%) | 40/61 (66%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 20/36 (56%) | 11/25 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 2/8 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/86 (41%) | 33/99 (33%) |
Total puncte câştigate | 101/185 (55%) | 84/185 (45%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 5 | 7 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tereza Smitkova vs. Cornelia Lister - meciuri reciproce
02.02.17 | a 2-a rundă | Tereza Smitkova | Cornelia Lister | 6-76, 6-3, 6-3 | detaliu meci | Grenoble | Indoor Hard |
Tereza Smitkova form & Cornelia Lister form
Tereza Smitkova - ultimele meciuri
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.04.23 1-a rundă | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.03.23 Calificare | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.03.23 Sfert de finală | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.23 Calificare | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Glasgow - Indoor Hard | ||||
14.02.23 1-a rundă | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bath - Indoor Hard | ||||
12.02.23 Finală | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Cornelia Lister - ultimele meciuri
W25+H Irapuato - Hard | ||||
11.03.20 a 2-a rundă | vs. Gabriela Lee | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Amy Zhu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Charlotte Chavatipon | 4-6, 7-68, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Bernarda Pera | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
Lugano - Zgura | ||||
07.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Guadalajara - Hard | ||||
09.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
07.03.19 a 2-a rundă | vs. Astra Sharma | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.19 1-a rundă | vs. Pamela Montez | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
05.03.19 Calificare | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 6-75, 13-11 | detaliu meci | |
04.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Danilina | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
24.10.18 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Piter | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.18 1-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.18 Calificare | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Stockton - Hard | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Maegan Manasse | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
02.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Kosan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Templeton - Hard | ||||
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Maegan Manasse | 6-1, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Chanel Simmonds | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Lubbock - Hard | ||||
17.09.18 Calificare | vs. Emily Fanning | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Eva Siska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Zagreb - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 5-7 | detaliu meci |