MECI
18.02.18 | 1-a rundă de calif. | Tess Sugnaux | Lisa Matviyenko | 6-4, 6-3 | Altenkirchen | Carpet |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tess Sugnaux vs. Lisa Matviyenko - meciuri reciproce
18.02.18 | 1-a rundă de calif. | Tess Sugnaux | Lisa Matviyenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Altenkirchen | Carpet |
Tess Sugnaux form & Lisa Matviyenko form
Tess Sugnaux - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - retragere | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Sfert de finală | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.12.23 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
21.12.23 1-a rundă | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Lisa Matviyenko - ultimele meciuri
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.08.20 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.07.20 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.07.20 1-a rundă | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.19 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
13.11.19 1-a rundă | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.19 1-a rundă | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.10.19 Calificare | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.08.19 Calificare | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - retragere | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
19.06.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detaliu meci |