MECI
17.10.16 | 2-a rundă de calif. | Theo Gravouil | Ioana Loredana Rosca | 6-4, 6-1 | Joue Les | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Theo Gravouil vs. Ioana Loredana Rosca - meciuri reciproce
03.02.18 | 1-a rundă de calif. | Ioana Loredana Rosca | Theo Gravouil | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | Grenoble | Indoor Hard |
17.10.16 | 2-a rundă de calif. | Theo Gravouil | Ioana Loredana Rosca | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Joue Les | Indoor Hard |
Theo Gravouil form & Ioana Loredana Rosca form
Theo Gravouil - ultimele meciuri
W15 Les - Hard | ||||
23.07.22 Semifinală | vs. Nina Radovanovic | 6-76, 6-74 | detaliu meci | |
22.07.22 Sfert de finală | vs. Marine Szostak | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.07.22 a 2-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
20.07.22 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.12.19 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.12.19 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
16.12.19 Calificare | vs. Danielle Daley | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.12.19 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.12.19 Calificare | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.10.19 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Sizikova | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
04.10.19 Sfert de finală | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
01.10.19 Calificare | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 Calificare | vs. Amandine Monnot | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Hard | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Mylene Halemai | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Schena Benamar | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
25.06.19 Calificare | vs. Alicia Herrero Linana | 5-7, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Ali Collins | 0-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 7-64, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Tanasescu | 4-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.19 Sfert de finală | vs. Lara Michel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.19 a 2-a rundă | vs. Elizabeth Mandlik | 7-69, 7-65 | detaliu meci |
Ioana Loredana Rosca - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Zaragoza - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.23 Sfert de finală | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
27.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.22 1-a rundă | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 Calificare | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.09.22 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - retragere | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.22 Sfert de finală | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.07.22 1-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detaliu meci |