MECI
06.06.19 | Sfert de finală | Timea Bacsinszky/Mandy Minella | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | 6-4, 4-6, 10-4 | Bol | Zgura |
STATISTICI MECI
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
Prima administrare % | 43/62 (69%) | 46/63 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 29/43 (67%) | 25/46 (54%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/19 (47%) | 8/17 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 4/8 (50%) | 4/11 (36%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/63 (48%) | 24/62 (39%) |
Total puncte câştigate | 68/125 (54%) | 57/125 (46%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-1 | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-2 | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-5 | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 7-2, 8-2, 8-3, 8-4, 9-4 | ||
Timea Bacsinszky/Mandy Minella | (4) | |
0-0 | ||
10-4 |
Elvetia
08.06.89, 34 Vârsta
170 cm
62 kg
2004
dreptaci
08.06.89, 34 Vârsta
170 cm
62 kg
2004
dreptaci
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Serbia
23.01.01, 23 Vârsta
23.01.01, 23 Vârsta
Luxemburg
22.11.85, 38 Vârsta
179 cm
63 kg
22.11.85, 38 Vârsta
179 cm
63 kg
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Slovenia
26.12.97, 26 Vârsta
26.12.97, 26 Vârsta
Timea Bacsinszky/Mandy Minella vs. Olga Danilovic/Tamara Zidansek - meciuri reciproce
06.06.19 | Sfert de finală | Timea Bacsinszky/Mandy Minella | Olga Danilovic/Tamara Zidansek | 6-4, 4-6, 10-4 | detaliu meci | Bol | Zgura |
Timea Bacsinszky form & Olga Danilovic form
Timea Bacsinszky/Mandy Minella - ultimele meciuri
Bol - Zgura | ||||
08.06.19 Finală | vs. Cornelia Lister/Renata Voracova | 0-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
07.06.19 Semifinală | vs. Ana Bogdan/Chantal Skamlova | 2-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
06.06.19 Sfert de finală | vs. Olga Danilovic/Tamara Zidansek | 6-4, 4-6, 10-4 | detaliu meci |
Olga Danilovic/Tamara Zidansek - ultimele meciuri
Bol - Zgura | ||||
06.06.19 Sfert de finală | vs. Timea Bacsinszky/Mandy Minella | 4-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
04.06.19 1-a rundă | vs. Lea Boskovic/Mihaela Djakovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Rabat - Zgura | ||||
01.05.19 Sfert de finală | vs. Ana Bogdan/Isabella Shinikova | - Olga Danilovic/Tamara Zidansek - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
30.04.19 1-a rundă | vs. Monique Adamczak/Jessica Moore | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Tashkent - Hard | ||||
29.09.18 Finală | vs. Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
28.09.18 Semifinală | vs. Nao Hibino/Oksana Kalashnikova | 4-6, 7-69, 10-4 | detaliu meci | |
27.09.18 Sfert de finală | vs. Dalila Jakupovic/Vera Lapko | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
24.09.18 1-a rundă | vs. Nicola Geuer/Bibiane Schoofs | 2-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci |