MECI
30.07.19 | Calificare | Timea Jaruskova | Aneta Laboutkova | 6-4, 3-6, 10-8 | W25 Grodzisk | Zgura |
STATISTICI MECI
Timea Jaruskova | Aneta Laboutkova | |
Prima administrare % | 42/59 (71%) | 55/72 (76%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/42 (55%) | 30/55 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/17 (53%) | 10/17 (59%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/72 (44%) | 27/59 (46%) |
Total puncte câştigate | 64/131 (49%) | 67/131 (51%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Timea Jaruskova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timea Jaruskova | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0 | ||
Timea Jaruskova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
4-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
5-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Aneta Laboutkova | |
Timea Jaruskova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0 | ||
Timea Jaruskova | 3-1 | |
3-2 | Aneta Laboutkova | |
3-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-3, 3-3, 4-4, 4-5, 8-6, 8-7, 9-7 | ||
10-8 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Timea Jaruskova vs. Aneta Laboutkova - meciuri reciproce
30.07.19 | Calificare | Timea Jaruskova | Aneta Laboutkova | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | W25 Grodzisk | Zgura |
19.07.18 | a 2-a rundă | Timea Jaruskova | Aneta Laboutkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Baja | Zgura |
Timea Jaruskova form & Aneta Laboutkova form
Timea Jaruskova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.12.22 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Aneta Laboutkova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detaliu meci |