Timea Jaruskova vs. Anna Pribylova 14.03.2018

Timea Jaruskova vs. Anna Pribylova 14.03.2018 - Ramat Hasharon - comparaţie

MECI

14.03.181-a rundăTimea Jaruskova Anna Pribylova 6-1, 6-0 Izrael Ramat Hasharon Hard

STATISTICI MECI

Timea JaruskovaAnna Pribylova
Prima administrare %21/32 (66%)9/31 (29%)
Punctele câştigate la prima administrare20/21 (95%)3/9 (33%)
Punctele câştigate la a doua administrare8/11 (73%)6/22 (27%)
Puncte câştigate din returnare22/31 (71%)4/32 (13%)
Total puncte câştigate50/63 (79%)13/63 (21%)
Greșeli duble12
ași

STATISTICI MECI

1
0-0Anna Pribylova Anna Pribylova serviciu
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Timea Jaruskova Timea Jaruskova serviciu1-0
0-0, 30-30, 30-40[BP]
Timea Jaruskova Timea Jaruskova serviciu1-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-1Anna Pribylova Anna Pribylova serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
3-1Anna Pribylova Anna Pribylova serviciu
0-0, 40-30[BP]
4-1Anna Pribylova Anna Pribylova serviciu
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Timea Jaruskova Timea Jaruskova serviciu5-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-1
2
0-0Anna Pribylova Anna Pribylova serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Timea Jaruskova Timea Jaruskova serviciu1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-0Anna Pribylova Anna Pribylova serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Timea Jaruskova Timea Jaruskova serviciu3-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-0Anna Pribylova Anna Pribylova serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
5-0Anna Pribylova Anna Pribylova serviciu
0-0, 40-30[BP]
6-0

Timea Jaruskova
Slovacia
15.05.96, 22 Vârsta




746
24

Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
18.12.97, 20 Vârsta




607
42
29419 $
Anna Pribylova
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Timea Jaruskova vs. Anna Pribylova - meciuri reciproce

14.03.181-a rundăTimea JaruskovaAnna Pribylova6-1, 6-0 detaliu meciIzrael Ramat Hasharon Hard

Timea Jaruskova - ultimele meciuri

Czech Republic Jablonec Nad - Carpet
08.12.18
Semifinală
vs. Magdalena Pantuckova4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
07.12.18
Sfert de finală
vs. Daniela Vismane6-0, 2-6, 7-63 victoriedetaliu meci
06.12.18
a 2-a rundă
vs. Chantal Sauvant7-63, 6-3 victoriedetaliu meci
05.12.18
1-a rundă
vs. Ivana Sebestova3-6, 6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
Czech Republic Milovice - Indoor Hard
29.11.18
a 2-a rundă
vs. Natalie Proese1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
28.11.18
1-a rundă
vs. Gabriela Pantuckova5-0, Gabriela Pantuckova - retragerevictoriedetaliu meci
Tunisia Monastir - Hard
22.11.18
a 2-a rundă
vs. Chinatsu Shimizu5-7, 2-6 pierderedetaliu meci
20.11.18
1-a rundă
vs. Barbara Bonic7-65, 6-4 victoriedetaliu meci
Tunisia Monastir - Hard
17.11.18
Sfert de finală
vs. Melania Delai7-5, 6-1 victoriedetaliu meci
17.11.18
Semifinală
vs. Linnea Malmqvist3-6, 6-1, 4-6 pierderedetaliu meci
16.11.18
a 2-a rundă
vs. Vasilisa Aponasenko7-5, 4-6, 6-3 victoriedetaliu meci
14.11.18
1-a rundă
vs. Claudia Franze6-1, 6-3 victoriedetaliu meci
Turkey Antalya - Hard
20.10.18
Semifinală
vs. Johana Markova3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
19.10.18
Sfert de finală
vs. Magdalena Pantuckova6-4, 3-6, 6-4 victoriedetaliu meci
18.10.18
a 2-a rundă
vs. Jessie Aney7-63, 6-0 victoriedetaliu meci
17.10.18
1-a rundă
vs. Zeynep Naz Ozturk6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
Turkey Antalya - Hard
10.10.18
1-a rundă
vs. Suzan Lamens6-4, 4-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Czech Republic Brno - Zgura
27.09.18
a 2-a rundă
vs. Monika Svobodova6-2, 4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
26.09.18
1-a rundă
vs. Magdalena Pantuckova1-6, 6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
Hungary Budapest - Zgura
21.08.18
1-a rundă
vs. Agnes Bukta3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Germany Leipzig - Zgura
12.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Luniuska Delgado6-3, 4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Romania Arad - Zgura
07.08.18
1-a rundă
vs. Nefisa Berberovic1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Hungary Baja - Zgura
22.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Gabriela Nicole Tatarus2-6, 5-7 pierderedetaliu meci
Hungary Baja - Zgura
20.07.18
Sfert de finală
vs. Daria Lopatetskaya2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
19.07.18
a 2-a rundă
vs. Aneta Laboutkova6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
18.07.18
1-a rundă
vs. Gabriela Duca6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
Hungary Budapest - Zgura
08.07.18
2-a rundă de calif.
vs. Magdalena Pantuckova4-6, 6-4, 1-6 pierderedetaliu meci
07.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Katerina Filip6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
Czech Republic Jablonec Nad - Zgura
27.06.18
1-a rundă
vs. Gabriela Pantuckova7-64, 2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
25.06.18
Calificare
vs. Karolina Jaskiewicz6-1, 6-2 victoriedetaliu meci

Anna Pribylova - ultimele meciuri

Egypt Sharm El - Hard
25.11.18
Finală
vs. Arina Gabriela Vasilescu1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
24.11.18
Semifinală
vs. Anastasia Pribylova3-0, Anastasia Pribylova - retragerevictoriedetaliu meci
23.11.18
Sfert de finală
vs. Weronika Falkowska6-3, 6-75, 6-3 victoriedetaliu meci
22.11.18
a 2-a rundă
vs. Barbora Matusova (SVK)6-4, 7-64 victoriedetaliu meci
21.11.18
1-a rundă
vs. Vickie Trocker6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
Egypt Sharm El - Hard
14.11.18
1-a rundă
vs. Ola Abou Zekry3-6, 6-2, 4-6 pierderedetaliu meci
Luxembourg Petange - Indoor Hard
31.10.18
a 2-a rundă
vs. Isabella Shinikova0-6, 0-6 pierderedetaliu meci
29.10.18
1-a rundă
vs. Arlinda Rushiti6-4, 1-6, 7-65 victoriedetaliu meci
28.10.18
Calificare
vs. Mihaela Djakovic1-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Izrael Ofakim - Hard
18.10.18
a 2-a rundă
vs. Galateia Mesochoritou2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
16.10.18
1-a rundă
vs. Tamara Barad Itzhaki7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
Izrael Ashkelon - Hard
13.10.18
Finală
vs. Maya Tahan4-6, 3-6 pierderedetaliu meci
12.10.18
Semifinală
vs. Lina Glushko6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
11.10.18
Sfert de finală
vs. Adrienn Nagy3-6, 6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
10.10.18
a 2-a rundă
vs. Adelina Baravi6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
09.10.18
1-a rundă
vs. Dorka Drahota Szabo6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
08.10.18
Calificare
vs. Ronnie Naor6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
Portugal Obidos - Carpet
01.10.18
Calificare
vs. Alicia Barnett6-711, 4-6 pierderedetaliu meci
30.09.18
2-a rundă de calif.
vs. Natalia Orlova7-64, 6-3 victoriedetaliu meci
Portugal Obidos - Carpet
23.09.18
1-a rundă de calif.
vs. Ekaterina Shalimova2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Portugal Lisbon - Hard
16.09.18
2-a rundă de calif.
vs. Priyanka Shah2-6, 6-75 pierderedetaliu meci
Spain Las Palmas - Zgura
14.08.18
1-a rundă
vs. Irene Burillo Escorihuela5-7, 2-6 pierderedetaliu meci
13.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Natacha Mesa Perez6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
13.08.18
Calificare
vs. Karine Sarkisova6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
Spain Las Palmas - Zgura
06.08.18
Calificare
vs. Irene Burillo Escorihuela5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
05.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Marta Garcia Reboredo Montesdeoca6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
Czech Republic Prague - Zgura
24.07.18
Calificare
vs. Tena Lukas1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
23.07.18
2-a rundă de calif.
vs. Maria Marfutina1-6, 6-3, 7-65 victoriedetaliu meci
22.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Magdalena Pantuckova3-6, 6-3, 7-5 victoriedetaliu meci
Czech Republic Olomouc - Zgura
14.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Katerina Filip2-6, 7-5, 3-6 pierderedetaliu meci
<