INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Barbara Bonic vs. Timea Jaruskova - meciuri reciproce
20.11.18 | 1-a rundă | Timea Jaruskova | Barbara Bonic | 7-65, 6-4 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Barbara Bonic form & Timea Jaruskova form
Barbara Bonic - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1-a rundă | vs. Joanna Garland | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
10.09.20 1-a rundă | vs. Tricia Mar | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
10.09.20 1-a rundă | vs. Jwany Sherif | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.09.20 1-a rundă | vs. Jessica Livianu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.20 1-a rundă | vs. Tricia Mar | 6-3, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
06.09.20 1-a rundă | vs. Jessica Livianu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.08.20 1-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.08.20 1-a rundă | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-4, 0-6, 10-8 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Lorraine M. Guillermo | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.08.20 1-a rundă | vs. Jane Wasserson | 4-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
19.08.20 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.08.20 1-a rundă | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
17.08.20 1-a rundă | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.20 1-a rundă | vs. Hurricane Tyra Black | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Alycia Parks | 6-3, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Deniz Khazaniuk | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.08.20 1-a rundă | vs. Jennifer Elie | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.20 1-a rundă | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.08.20 1-a rundă | vs. Elizabeth Halbauer | 6-4, 2-6, 1-10 | detaliu meci | |
31.07.20 1-a rundă | vs. Katerina Stewart | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.07.20 1-a rundă | vs. Emily Fanning | 6-2, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
24.07.20 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 7-5, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.07.20 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.07.20 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 7-63, 7-61 | detaliu meci | |
10.07.20 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Timea Jaruskova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.12.22 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |