MECI
17.10.19 | a 2-a rundă | Timea Jaruskova | Katyarina Paulenka | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Timea Jaruskova | Katyarina Paulenka | |
Prima administrare % | 29/40 (73%) | 40/60 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/29 (72%) | 18/40 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/11 (45%) | 6/20 (30%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/60 (60%) | 14/40 (35%) |
Total puncte câştigate | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Jaruskova | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Timea Jaruskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0 | ||
Timea Jaruskova | 4-1 | |
0-0, 40-0 | ||
4-2 | Katyarina Paulenka | |
0-0 | ||
Timea Jaruskova | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-40[BP], A-40 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Timea Jaruskova vs. Katyarina Paulenka - meciuri reciproce
17.10.19 | a 2-a rundă | Timea Jaruskova | Katyarina Paulenka | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Timea Jaruskova form & Katyarina Paulenka form
Timea Jaruskova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.12.22 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Katyarina Paulenka - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.21 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.21 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
23.03.21 Calificare | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.21 1-a rundă | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detaliu meci |