Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
30.03.00, 24 Vârsta
30.03.00, 24 Vârsta
Timea Jaruskova vs. Noya Ohana - meciuri reciproce
13.03.18 | Calificare | Timea Jaruskova | Noya Ohana | 6-4, 7-5 | detaliu meci | Ramat Hasharon | Hard |
Timea Jaruskova form & Noya Ohana form
Timea Jaruskova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.12.22 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Noya Ohana - ultimele meciuri
W15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ofer Kivity | 1-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-1, - Noya Ohana - retragere | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
20.03.18 Calificare | vs. Yuval Keren | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Kyra Shroff | 7-64, 7-67 | detaliu meci | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
13.03.18 Calificare | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kyrylova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Jana Mccord | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Herzlia - Hard | ||||
19.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Sitara Prabhu | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
03.05.17 a 2-a rundă | vs. Alexa Ryngler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.05.17 1-a rundă | vs. Akilah James | 6-0, 4-6, 7-63 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
05.12.16 Calificare | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.12.16 1-a rundă de calif. | vs. Shoval Fanani | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.12.16 2-a rundă de calif. | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
28.11.16 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Riva Hondiashvili | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
08.10.16 Semifinală | vs. Vlada Ekshibarova | 6-73, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
07.10.16 Sfert de finală | vs. Oleksandra Piskun | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
06.10.16 a 2-a rundă | vs. Sean Lodzki | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
05.10.16 1-a rundă | vs. Keren Shlomo | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.16 Calificare | vs. Nicole Nadel | 0-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Makarova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Tiberias - Hard | ||||
27.09.16 1-a rundă | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kiryat Gat - Hard | ||||
20.09.16 1-a rundă | vs. Keren Shlomo | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.16 Calificare | vs. Shahar Biran | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Ashkelon - Hard | ||||
13.09.16 1-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
07.06.16 1-a rundă | vs. Nicole Khirin | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.06.16 Calificare | vs. Riva Hondiashvili | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Kiryat Shmona - Hard | ||||
30.05.16 1-a rundă | vs. Keren Shlomo | 7-65, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
24.05.16 1-a rundă | vs. Valeriya Pogrebnyak | 1-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci |