INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Svenja Ochsner vs. Urszula Radwanska - meciuri reciproce
30.05.18 | 1-a rundă | Urszula Radwanska | Svenja Ochsner | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Svenja Ochsner form & Urszula Radwanska form
Svenja Ochsner - ultimele meciuri
W25 Telavi - Zgura | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
22.06.21 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Jonkoping - Zgura | ||||
15.06.21 1-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.21 Calificare | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.06.21 a 2-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.06.21 1-a rundă | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
04.05.21 Calificare | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
05.04.21 Calificare | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1-a rundă | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finală | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
27.02.21 Semifinală | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
26.02.21 Sfert de finală | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
25.02.21 a 2-a rundă | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.21 1-a rundă | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.02.21 Calificare | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
15.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 Calificare | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detaliu meci | |
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 1-a rundă | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detaliu meci |
Urszula Radwanska - ultimele meciuri
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Toronto - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Haruka Kaji | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Ava Markham | 3-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Saguenay - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 3-6, 6-78 | detaliu meci |