Belarus
04.06.01, 22 Vârsta
04.06.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Argentina
08.04.97, 27 Vârsta
08.04.97, 27 Vârsta
Anastasiya Kasarzheuskaya vs. Valentina Abrile - meciuri reciproce
21.08.17 | 2-a rundă de calif. | Valentina Abrile | Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Mragowo | Zgura |
Anastasiya Kasarzheuskaya form & Valentina Abrile form
Anastasiya Kasarzheuskaya - ultimele meciuri
Warsaw - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Anastasia Chikalkina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Titova | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Solnyshkina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
21.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Valentina Abrile | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Tomoe Yazawa | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Shevchenko | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.06.17 Calificare | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.17 Calificare | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Anapryienka Daniela | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Axyanova | 1-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Valentina Abrile - ultimele meciuri
Villa Del - Zgura | ||||
10.11.18 Calificare | vs. Christina Shakovets | 3-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
Luque - Hard | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
23.05.18 1-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Villa Del - Zgura | ||||
25.04.18 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.04.18 1-a rundă | vs. Julia Riera | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
23.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Milagros Jaime | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
23.04.18 Calificare | vs. Jimena Paula Garbino | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Villa Dolores - Zgura | ||||
17.04.18 1-a rundă | vs. Alice Garcia | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Milagros Jaime | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.04.18 Calificare | vs. Agostina Bigotti | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Sao Jose - Zgura | ||||
13.03.18 Calificare | vs. Alice Garcia | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Renata Dias | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Spicacci | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Campinas - Zgura | ||||
04.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Juliana Valero | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Luque - Hard | ||||
20.12.17 a 2-a rundă | vs. Nika Kukharchuk | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.12.17 1-a rundă | vs. Delfina Glorioso | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Villa Del - Zgura | ||||
04.10.17 a 2-a rundă | vs. Fernanda Brito | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
02.10.17 1-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
26.09.17 1-a rundă | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Shleptsova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Vlada Filinskaya | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
19.09.17 1-a rundă | vs. Michele Alexandra Zmau | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Kseniya Ternova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.17 Calificare | vs. Lizaveta Hancharova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Gevel | 6-3, Anastasiia Gevel - retragere | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
06.09.17 1-a rundă | vs. Victoria Bosio | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
28.08.17 1-a rundă | vs. Maia Lumsden | 3-6, 3-6 | detaliu meci |