INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Kubareva vs. Valeriya Solovyeva - meciuri reciproce
20.02.18 | 1-a rundă | Valeriya Solovyeva | Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Anna Kubareva form & Valeriya Solovyeva form
Anna Kubareva - ultimele meciuri
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
03.09.23 Finală | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
02.09.23 Semifinală | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - retragere | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Setubal - Hard | ||||
10.06.23 Semifinală | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 a 3-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
11.05.23 a 3-a rundă | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - retragere | detaliu meci |
Valeriya Solovyeva - ultimele meciuri
Contrexeville - Zgura | ||||
10.07.18 Calificare | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
03.07.18 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
02.07.18 Calificare | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
02.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Stuttgart Vaihingen - Zgura | ||||
26.06.18 Calificare | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
25.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
18.06.18 Calificare | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
10.06.18 Semifinală | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
09.06.18 Sfert de finală | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
08.06.18 a 2-a rundă | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.06.18 1-a rundă | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
30.05.18 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
26.04.18 a 2-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.18 1-a rundă | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - retragere | detaliu meci | |
23.04.18 Calificare | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
19.04.18 a 2-a rundă | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.04.18 1-a rundă | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.04.18 Calificare | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.04.18 Calificare | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
10.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
05.04.18 a 2-a rundă | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
04.04.18 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
02.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.04.18 Calificare | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
27.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
20.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
13.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci |