INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Karolina Berankova vs. Valeriya Solovyeva - meciuri reciproce
22.02.18 | a 2-a rundă | Valeriya Solovyeva | Karolina Berankova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Karolina Berankova form & Valeriya Solovyeva form
Karolina Berankova - ultimele meciuri
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 Calificare | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.02.20 Calificare | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
03.12.19 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
19.08.19 Calificare | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
06.08.19 1-a rundă | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
03.08.19 Semifinală | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
03.08.19 Semifinală | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.19 Sfert de finală | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
18.07.19 Sfert de finală | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
20.06.19 a 2-a rundă | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
19.06.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.06.19 Calificare | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Valeriya Solovyeva - ultimele meciuri
Contrexeville - Zgura | ||||
10.07.18 Calificare | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
03.07.18 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
02.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.07.18 Calificare | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Stuttgart Vaihingen - Zgura | ||||
26.06.18 Calificare | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
25.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
18.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
18.06.18 Calificare | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
10.06.18 Semifinală | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
09.06.18 Sfert de finală | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
08.06.18 a 2-a rundă | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.06.18 1-a rundă | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
30.05.18 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
26.04.18 a 2-a rundă | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.18 1-a rundă | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - retragere | detaliu meci | |
23.04.18 Calificare | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
19.04.18 a 2-a rundă | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.04.18 1-a rundă | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.04.18 Calificare | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.04.18 Calificare | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - retragere | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
05.04.18 a 2-a rundă | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
04.04.18 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
02.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.04.18 Calificare | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
27.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
20.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
13.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci |