Rusia
09.06.98, 25 Vârsta
09.06.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ksenia Stashenkova vs. Valeriya Urzhumova - meciuri reciproce
15.08.16 | 1-a rundă de calif. | Valeriya Urzhumova | Ksenia Stashenkova | 6-3, 7-61 | detaliu meci | Moscow | Zgura |
Ksenia Stashenkova form & Valeriya Urzhumova form
Ksenia Stashenkova - ultimele meciuri
Moscow - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Polina Lyuksheva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Khimki - Indoor Hard | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
15.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
09.08.16 1-a rundă | vs. Polina Monova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.16 Calificare | vs. Tamara Bizhukova | 6-1, 3-0, Tamara Bizhukova - retragere | detaliu meci | |
08.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-0, Ekaterina Ovcharenko - retragere | detaliu meci | |
Khimki - Indoor Hard | ||||
02.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Deminova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
09.11.15 Calificare | vs. Hanna Sokal | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.11.15 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Kuznetsova | 2-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
10.08.15 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Vostrikova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
03.08.15 1-a rundă de calif. | vs. Mayya Katsitadze | 3-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
03.08.15 Calificare | vs. Ksenia Palkina | 6-73, 6-78 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.11.14 Calificare | vs. Stefani Arsova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.11.14 1-a rundă de calif. | vs. Madison Crawford | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.04.14 1-a rundă de calif. | vs. Eugenie Chapelle | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.11.13 1-a rundă de calif. | vs. Helena Nyikos | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.11.13 Calificare | vs. Alisa Martinov | 7-68, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
26.11.12 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Lyukshinova | 6-2, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
19.11.12 1-a rundă de calif. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.11.12 Calificare | vs. Caterina Brunamonti | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.11.12 2-a rundă de calif. | vs. Taisia Bezrukova | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Valeriya Urzhumova - ultimele meciuri
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
16.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
13.07.19 Semifinală | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.07.19 Sfert de finală | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Essen - Zgura | ||||
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.04.19 Sfert de finală | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
03.04.19 1-a rundă | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
26.03.19 1-a rundă | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
25.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
23.01.19 1-a rundă | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.19 Calificare | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
28.11.18 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Oslo - Indoor Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.18 Calificare | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.10.18 1-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
08.10.18 Calificare | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci |