MECI
24.10.17 | 1-a rundă | Valeriya Yushchenko | Andrina Peer | 6-2, 7-5 | Stockholm | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Valeriya Yushchenko | Andrina Peer | |
Prima administrare % | 42/63 (67%) | 45/67 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/42 (64%) | 22/45 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/21 (38%) | 6/22 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 7/12 (58%) | 4/12 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 39/67 (58%) | 28/63 (44%) |
Total puncte câştigate | 74/130 (57%) | 56/130 (43%) |
Greșeli duble | 4 | 9 |
ași |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
28.04.98, 25 Vârsta
28.04.98, 25 Vârsta
Valeriya Yushchenko vs. Andrina Peer - meciuri reciproce
24.10.17 | 1-a rundă | Valeriya Yushchenko | Andrina Peer | 6-2, 7-5 | detaliu meci | Stockholm | Indoor Hard |
Valeriya Yushchenko form & Andrina Peer form
Valeriya Yushchenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Lisa Zaar | 6-71, 5-7 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Irina Balus | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 Finală | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.05.23 Sfert de finală | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-4, - Valeriya Yushchenko - retragere | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Obradovic | 4-1, Andrea Obradovic - retragere | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.05.23 Finală | vs. Alevtina Ibragimova | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
06.05.23 Semifinală | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.05.23 Sfert de finală | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Lara Schmidt | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.04.23 Semifinală | vs. Diana Demidova | 0-4, - Valeriya Yushchenko - retragere | detaliu meci | |
28.04.23 Sfert de finală | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Anika Jaskova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Andrea Obradovic | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Calificare | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Andrina Peer - ultimele meciuri
Ortisei - Indoor Hard | ||||
17.12.18 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.12.18 Calificare | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
06.12.18 a 2-a rundă | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.12.18 1-a rundă | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
20.11.18 1-a rundă | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.11.18 1-a rundă | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.10.18 1-a rundă | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
30.07.18 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
16.07.18 1-a rundă | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
02.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Verbier - Zgura | ||||
25.06.18 1-a rundă | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Klosters - Zgura | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
14.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 1-a rundă | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Le Havre - Zgura | ||||
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
19.02.18 1-a rundă | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detaliu meci |