MECI
14.07.17 | Sfert de finală | Vasilisa Aponasenko | Anna Siskova | 6-3, 6-2 | Telavi | Zgura |
STATISTICI MECI
Vasilisa Aponasenko | Anna Siskova | |
Prima administrare % | 37/48 (77%) | 26/50 (52%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/37 (57%) | 11/26 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/11 (45%) | 6/24 (25%) |
Break-ballurile câştigate | 7/10 (70%) | 4/4 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/50 (66%) | 22/48 (46%) |
Total puncte câştigate | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Greșeli duble | 2 | 7 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Vasilisa Aponasenko vs. Anna Siskova - meciuri reciproce
14.07.17 | Sfert de finală | Vasilisa Aponasenko | Anna Siskova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Telavi | Zgura |
Vasilisa Aponasenko form & Anna Siskova form
Vasilisa Aponasenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.12.19 1-a rundă | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.12.19 Calificare | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.12.19 Calificare | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.07.19 1-a rundă | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.05.19 1-a rundă | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.19 a 2-a rundă | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
01.05.19 1-a rundă | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.04.19 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.19 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
20.12.18 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.12.18 1-a rundă | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | detaliu meci |
Anna Siskova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
08.10.23 Calificare | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
03.09.23 Calificare | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detaliu meci |