Italia
01.11.02, 21 Vârsta
01.11.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Martina Forcisi vs. Veronika Erjavec - meciuri reciproce
10.12.18 | 1-a rundă | Veronika Erjavec | Martina Forcisi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Solarino | Carpet |
Martina Forcisi form & Veronika Erjavec form
Martina Forcisi - ultimele meciuri
W25 Solarino - Carpet | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carola Cavelli | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Melania Delai | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gaia Greco | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
25.11.19 Calificare | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
10.11.19 Calificare | vs. Andreina Pino | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Anoushka Wooller | 6-4, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
10.12.18 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.12.18 Calificare | vs. Sophie Walzl | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
02.12.18 Calificare | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
25.11.18 Calificare | vs. Andreina Pino | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
17.11.18 Calificare | vs. Andreina Pino | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Truden | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
06.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Tagliente | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
21.11.16 Calificare | vs. Alessia Di Pietro | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Veronika Erjavec - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Calificare | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
22.10.23 Finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
05.08.23 Finală | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detaliu meci |