Slovacia
27.07.00, 23 Vârsta
27.07.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
03.08.01, 22 Vârsta
03.08.01, 22 Vârsta
Adriana Senkarova vs. Veronika Pepelyaeva - meciuri reciproce
05.11.18 | Calificare | Veronika Pepelyaeva | Adriana Senkarova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Adriana Senkarova form & Veronika Pepelyaeva form
Adriana Senkarova - ultimele meciuri
Antalya - Hard | ||||
05.11.18 Calificare | vs. Veronika Pepelyaeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Assel Tuzelbekova | 1-0, Assel Tuzelbekova - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
29.10.18 Calificare | vs. Polina Golubovskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Erman | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
15.10.18 Calificare | vs. Sarah Lee | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Reimchen | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.10.18 a 2-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
09.10.18 1-a rundă | vs. Nevena Sokovic | 4-6, 2-2, Nevena Sokovic - retragere | detaliu meci | |
09.10.18 Calificare | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
05.02.18 Calificare | vs. Jana Jablonovska | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Chereches | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Radka Buzkova | 2-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.17 Calificare | vs. Katerina Vankova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
06.10.17 1-a rundă | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
22.05.17 Calificare | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Agne Cepelyte | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Koberlingova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
21.03.17 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
20.03.17 Calificare | vs. Costanza Pera | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
08.02.17 1-a rundă | vs. Ana Vrljic | 7-5, 4-6, 0-1, - Adriana Senkarova - retragere | detaliu meci | |
Slovenska Lupca - Zgura | ||||
15.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Prochazkova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Michalovce - Zgura | ||||
28.07.14 2-a rundă de calif. | vs. Aneta Miksovska | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Veronika Pepelyaeva - ultimele meciuri
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Calificare | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.12.19 Sfert de finală | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
19.12.19 a 2-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - retragere | detaliu meci | |
18.12.19 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.12.19 Calificare | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | detaliu meci | |
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Semifinală | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - retragere | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detaliu meci |