MECI
22.10.19 | Calificare | Veronika Pepelyaeva | Anna Laura Hinka | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Rusia
03.08.01, 22 Vârsta
03.08.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
11.05.02, 21 Vârsta
11.05.02, 21 Vârsta
Veronika Pepelyaeva vs. Anna Laura Hinka - meciuri reciproce
22.10.19 | Calificare | Veronika Pepelyaeva | Anna Laura Hinka | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Veronika Pepelyaeva form & Anna Laura Hinka form
Veronika Pepelyaeva - ultimele meciuri
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Calificare | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
19.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.12.19 Sfert de finală | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
19.12.19 a 2-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - retragere | detaliu meci | |
18.12.19 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.12.19 Calificare | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | detaliu meci | |
15.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Semifinală | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - retragere | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Anna Laura Hinka - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Khirin | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 6-3, 6-72, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Hlahola | 6-1, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
16.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Utaka Kishigami | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
10.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Elliott | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Syrova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Vasilisa Belonog | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Daniela Vukovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Polina Khartsii | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-72, 6-4, 6-71 | detaliu meci |